Hotel Hviezda, Ubytovanie a balneo centrum Dudince

Jedinečný Hotel Hviezda*** s bazénom a wellness, relaxačné a víkendové pobyty.

Hotel Hviezda, Ubytovanie a balneo centrum Dudince

Hotel Hviezda, ubytovanie, wellness, saunový svet Dudince

Jedinečný Hotel Hviezda*** s bazénom a wellness, relaxačné a víkendové pobyty.

Adresa: Okružná 123, 962 71 Dudince - sídlisko
E-mail:riaditel@hviezda-dudince.sk

Hotel disponuje kapacitou 90 dvojlôžkových izieb (180 pevných lôžok) typu Standard, ktoré sú plne prispôsobené potrebám hostí.


Priestranné Apartmány Klasik vám poskytnú komfort a pohodlie počas rodinnej dovolenky alebo romantického pobytu.

Apartmány sú dvojlôžkové, vybavené vstupnou halou, samostatnou spálňou, priestrannou obývačkou s LCD televízorom, kúpeľňou a vlastným sociálnym zariadením. Apartmány sú po kompletnej rekonštrukcii, s balkónom a možnosťou pridania 2 prísteliek.

Hotel má k dispozícii 5 apartmánov Klasik (10 pevných lôžok), ktoré sú pripravené sprostredkovať vám dokonalý pôžitok z ubytovania.


Apartmány VIP patria medzi najkomfortnejšie izby na hoteli, ktoré splnia požiadavky aj najnáročnejších klientov. Veľkorysý priestor apartmánov pozostáva zo vstupnej haly, spálne (2 spální), priestrannej obývačky s LCD televízorom, kúpeľne so sociálnym zariadením. Apartmány sú po kompletnej rekonštrukcii s možnosťou pridania 2 prísteliek.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.