Hotel Diamant, Kúpeľná liečebňa Dudince

Základom kúpeľnej liečby v Dudinciach je výnimočná dudinská voda, ktorá sa nachádza aj v svetoznámych francúzskych kúpeľoch Vichy.

Hotel Diamant, Kúpeľná liečebňa Dudince

Hotel Diamant, Ubytovanie, Kúpeľná liečebňa Dudince

Základom kúpeľnej liečby v Dudinciach je výnimočná dudinská voda, ktorá sa nachádza aj v svetoznámych francúzskych kúpeľoch Vichy.

Adresa: Kúpeľná 107, 962 71 Dudince - kúpele
Telefón:045/550 21 11
E-mail: diamant@diamant.sk

- Ubytovanie
- Reštaurácia
- Voľný čas
- Liečba a procedúry
- Pobytové balíky
- Naši odborníci
- Vnútorný bazén
- Whirlpool

Dudince poskytujú ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách
a v apartmánoch s príslušenstvom. Izby s výhľadom do parku sú vybavené satelitnou a káblovou televíziou, rozhlasom, telefónom
s priamym volaním, chladničkou, určité izby s klimatizáciou.

Jedáleň ONYX
Poskytuje stravovanie pre samoplatiacich klientov.

Jedáleň AMETYST
Poskytuje stravovanie klientov vysielaných zdravotnými poisťovňami.

Neoddeliteľnou súčasťou liečebného procesu je aj stravovanie. Kúpele poskytujú stravovanie kúpeľným hosťom v dvoch jedálňach s obsluhou. Stravovanie je metodicky riadené odborným asistentom výživy. Okrem základnej racionálnej stravy zabezpečujeme aj šetriacu, žlčníkovú, redukčnú, diabetickú a bezlepkovú diétu. Preferujeme tradičnú kuchyňu, ktorá je v 80% vhodná pre celiatikov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.